• Kiedys przegrywalem do 76 minuty 6-1 w rivals ivostatecznie wygralem ten mecz 7-6, nie wiem jak to sie stalo ale sam nie moglem w to uwierzyc

Grzegorz PetrusGrzegorz Petrus6 dni temu
  • Ja ostatnio wygrywalem 6:1 do 60 minuty a skończyło sie 6:6 wiec no

Norbert KaczmarekNorbert Kaczmarek7 dni temu
  • Miałem 2 czerwone kartki które dostali moi obrońcy czyli Gomez i Vidić przegrywałem 3-1 wpuściłem Stindla który ma 68 tempa i strzelił 2 gole była dogrywka i Stindl strzelił jeszcze jednego i wygrałem

Jaś StefanowiczJaś Stefanowicz7 dni temu
  • było jeden zero dla gościa, klikał pauze przez trzy minuty, a później ja go rozwaliłem 1:8

Tomasz KosińskiTomasz Kosiński7 dni temu
  • Ja trafiłem w tamtej Fifie Henrego tylko, że prime

cRaZy095 PlUtOcRaZy095 PlUtO8 dni temu
  • Jak nazywa sie trick którego uzyłes Henrym miedzy 2:10 a 2:17.z gory dziekuje za pomoc.

ABALO19911ABALO199119 dni temu
    • three touch roulette

Filip ChałaFilip ChałaDzień temu
  • Ja miałem super come back w ten weekend w fut champions przeciwnik strzela bramkę na 5:2 w 45min i daje pauze zebym wyszedl, w tedy we mnie obudzil sie duch walki, a mecz zakończył się wynikiem 6:7 dla mnie. Wszystko zawdzięczam Torresowi i neymarowi pozdrawiam ❤

ja graczja gracz9 dni temu
  • raz brat mi powiedział że jak wbije mu g1 to da mi 50zł. ostatni mecz przegrywam 4:0 zmarnowany a tu nagle griezman 4 bramki a 87 min. varan i 5 dych w kieszeni

Ewa GabryśEwa Gabryś9 dni temu
  • 1:04 Kto to kurwa jest Fernando Torresz? Jak wpadłeś na to, żeby "s" przeczytać jako "sz"?

SzulcaSzulca9 dni temu
  • Teraz miałem na weekend ciekawy 3-0 do 60min wchodzi wielki kent z ławki do 80min 3-3 hat trick kenta w doliczonym czasie kent asysta i wygrana

Mr MongialloMr Mongiallo9 dni temu
  • Czy tylko ja bardziej lubię thierry Henry w fifie i w realu?

Artur TomczykArtur Tomczyk10 dni temu
  • Only PES❤️

Andrzej KAndrzej K11 dni temu
  • Warto kupić Henrego 90 Oczywiście grając na N?

Carus YTCarus YT11 dni temu
  • Ja trafilem Henrego prime 93. Chwile pobiegal na ataku, ale kilka setek trafil w slupek, wiec jest na skrzydle. Cantora mid i Rashford RTTF nie maja takich akcji...

Kornel MirkowskiKornel Mirkowski11 dni temu
    • Kurde to az taka jest roznica miedzy prime a optimus!?!??!!?

• Dommanu grający Henry'm: THIS IS WHERE THE FUN BEGINS

oneXDoneXD11 dni temu
  • Ja miałem sytuację gdy przegrywałem 5-1 już nie wierzyłem że trafię już 5 bramek w DR jednak przyszedł Dos Santos (Chwile) strzelił dublet z wolnych i następnie Pedro Goncalves i załadował hat-tricka pierwszy z wolnego drugi z woleja a ostatni z około 28 metrów z gry zapakował petarde

Metrix GamesMetrix Games11 dni temu
  • W Fifie 21 przegrywalem do 50 minuty 0-4 a mecz skończył się wynikiem 6-5 dla mnie przy czym ostatnia bramka oczywiście w 90min

Adam KoźniewskiAdam Koźniewski11 dni temu
  • Moj najlepszy comevack to było że w pierwszej połowie przegrywałem 7:1 gościu w ostatniej akcji pierwszej połowy miał karnego wziaz llorisa z bramki i chciał strzelić mi panenką w środek a ja jestem czlowiekiem myślącym to się tego spodziewałem ale nie ukrywam byłem wkurwionu na przeciwnikq że chciał mnie ośmieszyć i w drugiej połowie nadrobiłem strzelając w 90 minucie bramkę moim joe hartem z karnego w lewy dolny róg i tym samym strzeliłem bramkę na 8:7 i wygralem

jumi kizutekjumi kizutek11 dni temu
  • Zostanę przy moim ataku jednak

Jakub CzyżewskiJakub Czyżewski11 dni temu
  • Jeśli chodzi o comebacki to ja wczoraj z 0:5 w 20 minut strzeliłem 4 gole i mecz skończył się 4:5 niestety wygrać się nie udało

• Ja z 4:0 na 4:5 dla mnie

Paweł CichockiPaweł Cichocki11 dni temu
  • W Fifie14 w trybie world cup na bota przegrywałem na Chile 0-5 bo wtedy dałem jakiś dobry poziom gry a ja wtedy byłem dzieckiem niedoświadczonym i wkoncu wygrałem 6-5 pamiętałem to cały czas

• Dla zasięgu 😉

• Pewnego dnia grałem mecz w Premier League z Manchesterem City. Po przerwie przegrywałem 0:3. Jeśli o mnie chodzi, to gram na. klasie światowej i nawet nie interesowałem się FUTem. Dzięki koncentracji i dobremu skupieniu udało mi się wyrównać. Niestety chwilę później bot strzelił bramkę spoza pola karnego. Może i przegrałem tamten mecz, ale tej czwartej bramki to nawet DoMManu by się nie powstydził.

Michal KrzysztoszekMichal Krzysztoszek12 dni temu
  • Nie gram od Fify 19 ale mój najlepszy kombeck z Fify 15 to z 4 1 do 5 7 od 60 około min pamiętam jak do dzisiaj Hulk z Zenitu z ławki Hat trick z wolnych Konko na PO piękne czasy.

Chludzin AndrzejChludzin Andrzej12 dni temu
  • Mam pytanie, który z tych informów na środkową obronę będzie najlepszy: Upamecano, Akanji, Delaney 84 czy Konate

Anetta WoźniakAnetta Woźniak12 dni temu
  • Pamiętam moją pierwszą wygraną tytułu w pierwszej lidze w fut 13 - potrzebowałem remisu a do 80 minuty przegrywałem 3-0. Strzeliłem 2 bramki w 5 minut i przeciwnik zaczął grać na czas. W 90 minucie po 45435323 podaniu do bramkarza zabrałem bramkarzowi piłkę a ten sfaulował mnie w polu karnym, a z karnego strzeliłem bramkę na wagę tytułu. Piękne czasy :D

Patryk DługoszPatryk Długosz12 dni temu
  • Dommanu wypróbujesz Marco Reusa 91? (Chociażby zagrać na czyimś koncie jeżeli nie chcesz go robić)

Maxziro Master4Maxziro Master412 dni temu
    • Maldini

frankfrank10 dni temu
  • Czy jest pan spokrewniony z jakimś youtuberem?

PolitycusPolitycus12 dni temu
  • Pamentam taki mecz w fife 20 ultímate teamu że po pierwszej połowie przegrywałem chyba 0 :2 a w drugiej połowie meczu wygrałem aż 8 :4

Norbert KowalskiNorbert Kowalski12 dni temu
  • Dobry ale drogi

ZegliZegli12 dni temu
  • Dzisiaj gram w fife patrze i mam do odebrania paczkę ultimate za strzelenie 200 goli otwieram trafiam men of the mecz chilwela pomijam i patrze a koło niego sterling urodzinowy xD

Michał MleczakMichał Mleczak12 dni temu
  • Pare dni temu przegrywałem 1:4 do przerwy w rivals i mój przeciwnik wysłał mi wiadomość o treści „KKS Lech Poznań gownem jest”, bo gram w strojach Lecha i wgl mam stadion cały w barwach.Nigdy wcześniej taki tryhard mi się nie włączył, wiec przycisnąłem i w 93 minucie strzeliłem na 5:4, satysfakcja ogromna :)

MateuszMateusz12 dni temu
  • Ja pewnego razu grając w DR po pierwszej połowie przegrywałem 0 do 5 i myślę sobie dobra normalnie każdy mając taki skład jaki miałem wtedy by wyszedł z meczu ale nie poddałem się i druga połowa skończyła się wynikiem 6 do 5 dla mnie

Silver8gSilver8g12 dni temu
  • Dommanu A pokaż kiedyś swój skład i karty jakimi grasz

Woyteq 10Woyteq 1012 dni temu
  • Ferdnando Toresz

Bartosz PalakBartosz Palak12 dni temu
  • Mój przeciwnik ma na mnie fajna historia comebacku 1 połowa 5:1 dla mnie i on ma czerwona kartkę 2 połowa chłop dostaje 2 czerwo i strzela mi 5 bramek i wygrywa FC

Polish DebaPolish Deba12 dni temu
  • Z 4:0 na 4:4 w drugiej połowie wyrownalem, będąc w 10tkę po tym jak gość przypierdolil kombinacje dabowania po 4 bramce. Ale to tylko było rivals w trzeciej dywizji to sie w sumie nie liczy xD

orzeszekx10orzeszekx1012 dni temu
  • Mecz o g2. Przegrywałem po pierwszej połowie 2:6. Kolo zaczął oglądać powtórki, świrować pawiana itd. Wygrałem 7:6. Szkoda, że nie nagrywam filmików bo to come back życia był.

Jarek SkowrońskiJarek Skowroński12 dni temu
  • U mnie wczoraj piękny comeback z 1:3 na 4:3 115 minuta przerwa i jeps błąd gry taki piękny mecz👌

Fabian AdamskiFabian Adamski12 dni temu
  • Miałem historie nie fut ale ciekawą grałem z wujkiem w Fifę który grał pierwszy raz w 21 do 60 minuty przegrywałem 4 do 0 grałem Portugalią a Ronaldo miałem na ławce wpuściłem go i nie dało go się zatrzymać

Michał PawlikMichał Pawlik12 dni temu
  • Ja miałem 9 czerwonych kartek a na boisku zostały mi tylko kępę i uuuuuuufffffff adebajo aaaaaaaaaaakinfenła i wygrałem 13:2

Tomek NowackiTomek Nowacki12 dni temu
    • "Co ty pierdolisz człowieku"~Najman 2020

• Ja kiedyś grając Fut champions w Fifie 20 przegrywałem już 3:0 po czym gdy dostałem bramkę na 4:0 stwierdziłem że wychodzę była to około 30 minuta i już zapauzowałem kolejkę ale zobaczyłem że przeciwinik zrobił cieszynkę Calma. (Dodam że to jedyna cieszynka która mnie denerwowała daby to były kwitowane uśmiechem przeze mnie). I stwierdziłem że tak łatwo dupska nie oddam i za tą cieszynkę to przynajmniej straci 10 minut bo nie wyjdę. Natomiast tak mnie to rozjuszyło że mecz skończył się wynikiem 5:4 dla mnie po bramce w 90 minucie. Żadne zwycięstwo tak nie smakowało😂😂

Kamil WiśniewskiKamil Wiśniewski12 dni temu
  • Moj najlepszy comeback byl w fifie 29, mianowicie przegrywałem 3:0 bylem wkurzony vo przegralem ostatnie 10 meczy i dostalem czerwona kartke. Wtedy distalem 4 bramke i juz mialem wywalone w ten mecz wiec wpuscilem doumbie i z jakiegos powodu strzelil on 2 bramki i zremisowalem 4:4 (division rivals)

Kapsio YTKapsio YT12 dni temu
  • Moim najciekawszym meczem był finał draftu pierwszo do 50 minuty przegrywałem 4:0 potem w 83 strzeliłem na 4:4 przeciwnik strzelił bramkę i de bruyne który strzelił te 4 bramki w 90 dołożył 5. Dogrywka skończyła się 7:7 gdzie mój przeciwnik strzelił w 120. I po około 32 karnych udało mi się wygrać (pierwszy mecz w fifie w którym się bawiłem)

kacper lichońkacper lichoń12 dni temu
  • W fifie 20 grałem w Fut champions i trafiłem na typa który uciszał,dabował itp. grał na czas od 45 minuty gdy prowadził 2:0 a ostatecznie i tak przegrał

Kamil MyślińskiKamil Myśliński12 dni temu
  • Wypadł że zwykłej paczki ta sama Ikona prime karta aż spadłem z krzesła jak to zobaczyłem o co chodzi 😂

Tomek NooTomek Noo12 dni temu
  • Miałem taką sytuację w fifie 20. Grałem 3 mecz drafta przegrywał 0:4 i kolega siedzieć obok patrzy się na mnie ze zdziwieniem czemu jeszcze nie zrobiłem rq. Powtarzałem ciągle że jest słabszy i ja to wygram. Od 60 do 90 minuty strzeliłem 4 gole i była dogrywka. Wygrałem 7:4 😉

Adrian MaterekAdrian Materek13 dni temu
  • Mój najciekawszy comeback - do 40 minuty przegrywałem 3:0, a na koniec pierwszej połowy było 4:3 dla mnie jakby przeciwnik całkiem w siebie zwątpił, a mecz wygrałem chyba 8:4 czy jakoś tak

woytas zyomekwoytas zyomek13 dni temu
  • 1:42 jak murawa może mieć taki kolor w tej grze...

ligusbbligusbb13 dni temu
  • Noo ma coś w sobie 🔥😊na 2 napastnikow w parze z Ronaldo R9 robi robotę w ataku 👍

Kosik 1986Kosik 198613 dni temu
  • Przegrywałem 0:3 potem strzeliłem 3brami potem on mi znów 2 a ja strzeliłem jeszcze 3 bramki

Piotrek ZagórskiPiotrek Zagórski13 dni temu
  • A może jakiś poradnik jak go dostać za friko?

konto na ytkonto na yt13 dni temu
  • Robiłeś już na kanale Kartomanii wiele recenzji kart(CR7,Nazario,TOTY Lewy itp) ale nie testowałeś jeszcze Messiego w żadnej formie. Zrobiłem nie dawno jego POTM-a( jako ciekawostkę dodam że nie wydałem na niego ani złamanego coinsa). Nie chciał byś go przetestować?

Trochę tego, trochę tamtegoTrochę tego, trochę tamtego13 dni temu
  • Mordziu u Portugalczykow 's' czytasz jako 'sz', u Hiszpanów 's' to 's', a nie na odwrót xd

HudbiniHudbini13 dni temu
  • Miałem raz sytuację że przegrywalem 4 0 z czerwoną kartką i miałem się rozłączać ale stwierdziłem że szkoda tracić punkty do DR więc wyszedłem na 2 połowę z inną taktyką i udało mi się wyciągnąć na 5 4 w regulaminowym czasie gry , naprawdę nie wiem o co chodzi z tą grą , w pierwszej połowie gość dominował a w 2 połowie udało mi się zrobić największy come back

Hatfu Na rufHatfu Na ruf13 dni temu
  • Miałem podobną historię otóż gram kulturalnie fch i przeciwnik nie porywał a wręcz był słaby ale nic nie chciało siedzieć aż przy wyniku 1:0 dla mnie zgarnąłem czerwo przeciwnik po dwóch rakach wyszedł na prowadzenie 1:2 a ja przy wyniku 1:1 zgarnąłem kolejne czerwo broniąc karnego i w 89 minucie mukiele rb zdobył bramkę na 2:2. W dogrywce grając 432 zdobyłem gola na 3:2 a w 116 minucie zgarnąłem 3 czerwo a mimo to nie straciłem już gola może to nie był jakiś comebck ale ciekawy mecz już tak

Piotr ŻmudaPiotr Żmuda13 dni temu
  • Mecz o G1 jakoś w Listopadzie, przegrywam 3-0, rywal gra padake do przerwy. Po przerwie wchodzi Tavernier i zdobywam 2 bramki do 75 minuty, jestem załamany późniejszą gra rywala bo grał na czas ale w 90 minucie popełnił błąd i dostałem piłkę Mbappe do pustej bramki i 3-3 w dogrywce wbiłem 6 bramek i wygrałem 9-3.

The HuugezThe Huugez13 dni temu
  • Nie było odc 1kwietnia :(

Armor KapiArmor Kapi13 dni temu
  • Remis 4 do 4 w 90 min . Koniec dogrywki i 10 do 5 wygrałem haha

Pawlo GajosPawlo Gajos13 dni temu
  • Po trzech tygodniach przerwy pierwszy mecz w Rivals, 0-3 po dwóch samobójach Klaibera, wyszedłem na 5-3, Rooney skończył z czterema bramkami. Przeciwnik przy 3-3 miał karnego ale strzelił w poprzeczkę..

• Sorry w 21

• W zeszłym Fut Champions przy bilansie 4-1 przegrywałem do połowy 5 0,chciwlem już odkładać pada ale stwierdziłem że jeszcze można pograć i w ostatniej minucie wyrównałem a w ostateczności wygrałem 10 5

Bartoszek GBartoszek G13 dni temu
  • Ja grałem najsłabszym składem Boliwii z najlepszym składem Brazylii z moim bratem i do 83 minuty prowadził 2:0 a potem moje placki z 50 overalla strzeliły trzy gole i było 3:2. Zaznaczam że mój brat nie jest słaby tylko po prostu chciałem sobie rzucić jakieś wyzwanie bo w futa to chyba nikomu już się nie chce grać

Gruby MenelGruby Menel13 dni temu
  • Mój najlepszy comeback to kiedy w FUT Champions w 85 minucie straciłem gola na 0:2 i już myślałem, że nic z tego, ale w 87 minucie strzeliłem na 1:2, 89 na 2:2 i jeszcze na dobicie rywala w 92 min na 3:2 xD

Jan GadomskiJan Gadomski13 dni temu
  • W pierwszej połowie w Division Rivals przegrywałem 4:0 po czym w 70 minucie odrobiłem 4:5

olaf pajolaf paj13 dni temu
  • No to u mnie taka sytuacja. Gram karierę Chelsea i kupuję Lukaku. On strzela w sezon 68 goli opuszczając ze 20 meczy (bo dzban dostał trzy razy miesięczną kontuzję i szybko się męczył a był napięty grafik). Tak więc w 31 meczach strzelił 68 goli co daje 2,2 gola na mecz. Do tego 97 punktów w wygranej lidze i wygrana w lidze mistrzów. Zaraz sprawdzę czy to co on odwalił to nie jest jakiś rekord. I wspomnę że grałem na klasie światowej i na domyślnych wytycznych. Może to nie comeback ale na pewno niecodzienne

• Grałem mecz w fc przegrywałem 1:5 do pierwszej połowy chciałem wyjść z meczu koleś zatańczył po 5 bramce wziął 2 pauzy w międzyczasie pisząc do mnie wiadomość żebym wyszedł i nie marnował jego czasu. Zdecydowałem się grać dalej i koleś pierwsze 15 minut klepał po obronie w 70 minucie zrobiłem zmiane wprowadziłem sinclaira 82 na boisko który asystował przy bramce felixa na 2:5 koleś chciał z kick offa strzelić był w moim polu karnym i wpadł prosto w mojego obrońce i dostał karnego i zmienił wykonawce na bramkarza i obroniłem jego strzał panenką w środek wykopałem piłke i sinclair uderzył z woleja z 50m i była bramka zostały 4 minuty do końca i chłop chciał zrobić rainbowa nad felixem odebrałem mu piłke i sinclair strzelił na 4:5 w 90 minucie zostały 2 doliczone chłop podał do bramkarza i chciał podać do boku ale obrońca nie przyjął i miałem aut w 92 minucie podałem na skrzydło i wrzuciłem na oślep licząc na cud a tu nagle sinclair zasadził bramke ze skorpiona i była dogrywka w przerwie typ mnie zwyzywał nie powiem jak w dogrywce nawet nie wyszedł ze swojej połowy nie mogłem przejść przez jego obrone nastała 118 minuta podałem do sinclaira i ten zasadził bombe finezją po oknie z ponad 25 metrów wpadłem w euforie wygrałem mecz 6:5 a wielki Scott Sinclair został moją legendą

Monte KristoMonte Kristo8 dni temu
    • Szczerze, Podolski i Özil to koty. Na napadzie się dopełniają wspaniale. Nie grałem takim duetem od początku gry.

Karol KocońKarol Kocoń13 dni temu
  • w 19 w ostatnim meczu o range i to o g2 gdzie nigdy wczesniej nie wbilem bo cały czas g3 o trafiłem na jakis pojebany skład za kilka milinów pierwsza połowa 0:3 dla niego pózniej druga 4:3 dla mnie bramka w 90 na 4:3 on na 4:4 po kick offie i pozniej dogrywka 4:5 do 120 minuty i legendarny baluta rajd po skrzydle i wrzuta falcao z przewrotki i karne 3:0 i pierwsze i ostatnie g2 stało sie faktem

Błażej KostyraBłażej Kostyra13 dni temu
  • ostatnio grałem sobie coopa z ziomeczkiem i z 1-4 w 80 minucie zrobiliśmy 6-4 XD

MrSajmonnMrSajmonn13 dni temu
  • Kiedy test nazario 97 ?

Maciej SzulcMaciej Szulc13 dni temu
  • a jak w porównaniu do optimusa ma się jego wersja 93 ?

Marcin BiałekMarcin Białek13 dni temu
  • Przegrywalem 4-0 ostatni kwadrants karny przed karnym było 4-3 a po karnym i darwin machis z kapcia z 20 metra ederson pokonany i 4-5 wygralem

Dawid MurawskiDawid Murawski13 dni temu
  • Ja kiedyś w fifie 14 z 5:0 w pierwszej połowie przegrywałem a końcowy wynik to 8:6 dla mnie :D

Albert KamińskiAlbert Kamiński13 dni temu
  • Ta FIFA pod względem remontad jest tak idiotyczna, że już wiele razy zarówno wygrywałem mecze przegrywając po 3 czy 4-0, jak również przegrałem kilka takich meczów w których to ja wysoko prowadziłem. To często nie ma nic wspólnego z umiejętnościami. Chyba każdy zauważył, że w "dziwnych okolicznościach", nagle czasami zdarza się, że podajesz w lewo, ale gra Ci poda w prawo... i równie dziwnym trafem, akurat tam stał napastnik rywala. Albo masz wrażenie, że w drugiej połowie grasz z całkiem innym typem. Bo w pierwszej połowie to był jakiś Vejrgang, a w drugiej jakiś placek. Tego się nie da wyjaśnić prosto słowami, ale jak ktoś gra to idzie to wyczuć, że coś jest nie tak... Np. czuje się pole siłowe które spowalnia zawodników, proste podania są zagrywane fatalnie itp. Każdy tego doświadczył, lub być może tylko każdy kto NIE ma super internetu pod FIFĘ lub nie ma data center w pokoju (jak ja). W każdej innej fifie jak prowadziłem 3-0 to wiedziałem, że już wygrałem i nie było takiej siły żebym to stracił. Z 2-0 jeszcze tak, ale 3-0 to już było po herbacie. Ale w 21 dopóki nie dostajesz z 6 czy 7 po tyłku to nawet 5 spokojnie można odrobić. Taka to jest gra.